Wyspa wspomnień

Wyspa wspomnień - Dorota Milli | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Milli
WYMIAR
7,89 MB
NAZWA PLIKU
Wyspa wspomnień.pdf
ISBN
6997486501425

OPIS

„Zatęskniłam za morskim smakiem powietrza, za dobrze znanymi uliczkami. Tutaj przeżyłam najwspanialsze chwile. Na wyspie...”Pełna niepewności Lilianna wraca do miejsca, które wypełnione jest radosnymi, ale i mrocznymi wspomnieniami z przeszłości. Kiedyś ona i jej dwie przyjaciółki obiecały sobie, że dziesięć lat później ponownie spotkają się na wyspie, która w młodości była ich domem. Dawne miejsca witają kobiety nowymi obietnicami.W pięknym nadmorskim Dziwnowie spotykają starych przyjaciół, udaje im się także zawrzeć nowe, interesujące znajomości. Wspólnie z przystojnym policjantem i intrygującym prokuratorem wędrują dawnymi ścieżkami, szukają rozwiązania starych, zapomnianych tajemnic. Ale przede wszystkim muszą odnaleźć prawdę o sobie.Czy i tym razem powrót okaże się nowym początkiem, szansą na miłość i obietnicą spełnienia dawnych marzeń?

EPUB,MOBI,MP3. Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%! ☞ Ebook - epub, mobi.

Tego ostatniego nie mogło zabraknąć w Wyspie wspomnień, powieści, która stanowi doskonałą lekturę na urlop oraz wakacyjne wojaże. Kup teraz na Allegro.pl za 13,84 zł - Wyspa wspomnień z miasta Dębica. Stan: używany.

POWIĄZANE KSIĄŻKI