Wada

Wada - Robert Małecki | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert Małecki
WYMIAR
9,79 MB
NAZWA PLIKU
Wada.pdf
ISBN
9877295458669

OPIS

Są sprawy pogrzebane dawno temui świeże ślady świadczące o zbrodni.Tylko ciała brak.Groźne burze nad Chełmżą i nieznośne sierpniowe upały. Na leśnej polanie w pobliżu jeziora komisarz Bernard Gross trafia na pusty, zakrwawiony namiot. Stopniowo odkrywa wokół niego znacznie więcej śladów krwi.Wszystko wskazuje na brutalną zbrodnię, której ofiarą mogła paść młoda kobieta. Kłopot w tym, że Gross nie ma żadnego punktu zaczepienia. Brak ciała ofiary, narzędzia zbrodni i sprawcy. Zbyt wiele niewiadomych i zbyt wiele mylnych tropów, którymi musi podążyć, by w gęstniejącym mroku odnaleźć przerażającą prawdę.Prawdę, która odsłoni rodzinną tajemnicę sprzed wielu lat.

Tagi dla synonimów słowa wada: synonim wady, wyrazy bliskoznaczne do słowa wada, inaczej wada, synonimy do słowa wada, inne określenia słowa wada, inaczej o wadzie, synonimy do wyrazu ... Nie wiem, ale wady mogę wymienić o.x. - Cyniczna.

Bez względu na to, czy próbowano podjąć jego leczenie. Wadą ukrytą są wszelkie braki produktu, które istniały w chwili zwarcia umowy ale były niewidoczne. O uprawnieniach konsumenta w zawiązku z zakupem produktu obarczonego wadą ukrytą ... People Japanese surname.

POWIĄZANE KSIĄŻKI