Umysł milionera

Umysł milionera - Dawid Piątkowski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dawid Piątkowski
WYMIAR
11,86 MB
NAZWA PLIKU
Umysł milionera.pdf
ISBN
5875165413459

OPIS

Zbuduj świadomie wymarzoną wolność i niezależność finansową. Odkrywając tajniki zdobywania ogromnego kapitału na start, błyskawicznie wcielisz najambitniejsze wizje w rzeczywistość. Dokonaj tego dla rodziny, w imię pasji lub realizacji marzeń.Bez ryzyka, nie ma zwycięstwa.To niebezpieczna książka, która da Ci dostęp do setek tysięcy, a nawet milionów złotych na start. Zero lania wody, sama praktyczna wiedza.Sekrety multimilionerów:- Jak przygotować się do sukcesu finansowego?- Jak pozyskać miliony złotych na start i rozwój firmy?- Jak zamienić pasję w dochodowy biznes?- Jak budować wolność i niezależność finansową?Poznaj kontrowersyjne tajemnice sukcesu finansowego autora. Zaczynając od zera pozyskał setki tysięcy, którymi w cztery lata zbudował majątek wart kilkanaście milionów złotych.

Przeglądaj tysiące produktów, zamów i skorzystaj z darmowej dostawy do salonów Empik w całej Polsce! Umysł milionera. Droga do wolności finansowej - Piątkowski Dawid , tylko w empik.com: 27,90 zł .

Odkrywając tajniki zdobywania ogromnego kapitału na start, błyskawicznie wcielisz najambitniejsze wizje w rzeczywistość. Dokonaj tego dla rodziny, w imię pasji lub realizacji marzeń.

POWIĄZANE KSIĄŻKI