Tu, a może gdzieś… (czyli niesamowite przygody nakrętki, haczyka, kapsla i starej śrubki)

Tu, a może gdzieś… (czyli niesamowite przygody nakrętki, haczyka, kapsla i starej śrubki) Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
11,3 MB
NAZWA PLIKU
Tu, a może gdzieś… (czyli niesamowite przygody nakrętki, haczyka, kapsla i starej śrubki).pdf
ISBN
1095692934792

OPIS

Mała nakrętka jest rozgoryczona swoim dotychczasowym życiem. Czuje się niedoceniana. Postanawia odmienić swój los i wyruszyć w wielką podróż pełną niesamowitych przygód. Po drodze dołączają do niej haczyk, kapsel i stara śrubka. Co spotka przyjaciół i jak zakończy się ich wędrówka?„Tu, a może gdzieś…” to przepiękna, metaforyczna historia o poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi. To opowieść o dziecięcej wyobraźni, która sprawia, że trawnik staje się dżunglą, a piaskownica pustynią. To w końcu opowieść o niezwykłej sile i odwadze, któradrzemie w każdym (nawet najmniejszym) z nas.

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

(czyli niesamowite przygody nakrętki, haczyka, kapsla i starej śrubki). w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Tu, a może gdzieś…(czyli niesamowite przygody nakrętki, haczyka, kapsla i starej śrubki) Suvi-Tuuli Junttila.

POWIĄZANE KSIĄŻKI