Rób swoje

Rób swoje - Sarah Knight | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sarah Knight
WYMIAR
4,33 MB
NAZWA PLIKU
Rób swoje.pdf
ISBN
7595946535157

OPIS

Jak być tym, kim jesteś, i korzystać z tego, co masz, aby dostać to, czego chceszTa książka jest o akceptacji siebie, o konieczności uświadomienia sobie mocnych i słabych stron, poczucia się bardziej pewnym siebie, a jednocześnie poświęcenia trochę mniej uwagi martwieniu się tym, co pomyślą inni.Pokazuje jak powiedzieć "nie", postawić granice i powiedzieć "stop" marnowaniu czasu, energii i pieniędzy na rzeczy, które nie przynoszą ci radości.Sarah Knight pokazuje, że życie staje się coraz lepsze, gdy przestajesz się przejmować tym, co myślą inni i zaczynasz robić to, co ty naprawdę chcesz zrobić; jak być sobą i wykorzystywać to, co masz, do dostania tego, czego pragniesz; kiedy można być samolubnym i dlaczego nie ma sensu dążenie do doskonałości oraz bycie "trudnym" dla siebie.

Jak być tym, kim jesteś, i korzystać z tego, co masz, aby dostać to, czego chcesz - Knight Sarah , tylko w empik.com: 30,29 zł . Przeczytaj recenzję Rób swoje.

Dodatkową korzyścią z niego jest możliwość użycia przezroczystego tła. W ten sposób logo można umieścić na tle różnych kolorów, nie powodując dysonansu. Rób swoje!,

Czy nie odnosisz wrażenia, że świat z dnia na dzień staje się coraz głupszy i gorszy? Widać to w mediach i na ulicach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI