Język angielski – kolorowe rozmówki

Język angielski – kolorowe rozmówki - Pavlina Samalikova | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Pavlina Samalikova
WYMIAR
10,69 MB
NAZWA PLIKU
Język angielski – kolorowe rozmówki.pdf
ISBN
8243941030623

OPIS

Książka obejmuje 31 tematów, które pomogą w nauce podstawowego słownictwa i gramatyki.Atrakcyjne ilustracje i oryginalne nagrania ułatwią szybsze przyswojenie materiału oraz opanowanie niezbędnych w życiu codziennym zwrotów i ich prawidłowej wymowy.

Atrakcyjne ilustracje i oryginalne nagrania ułatwią szybsze przyswojenie materiału oraz opanowanie niezbędnych w życiu codziennym zwrotów i ich prawidłowej wymowy. Książka Język angielski - kolorowe rozmówki pochodzi z wydawnictwa Rea. Autorem książki jest Pavlina Samalikova.

Zobacz inne Podręczniki szkolne, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. KsiążkaJęzyk angielski Kolorowe rozmówki ️ Zamów online w Księgarni Medycznej PZWL Język angielski Kolorowe rozmówki - (Książka) - Księgarnia Medyczna PZWL Zaloguj się Książka obejmuje 31 tematów, które pomogą w nauce podstawowego słownictwa i gramatyki. Atrakcyjne ilustracje i oryginalne nagrania ułatwią szybsze przyswojenie materiału oraz opanowanie niezbędnych w życiu codziennym ... Napisz recenzję o produkcie: Język angielski - kolorowe rozmówki Twoja ocena.

POWIĄZANE KSIĄŻKI