Angielski w tłumaczeniach Business Część 1 Poziom podstawowy

Angielski w tłumaczeniach Business Część 1 Poziom podstawowy - Filip Radej | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Filip Radej
WYMIAR
4,14 MB
NAZWA PLIKU
Angielski w tłumaczeniach Business Część 1 Poziom podstawowy.pdf
ISBN
4151925990783

OPIS

Podręcznik Angielski w tłumaczeniach. Business 1 szczególnie polecamy tym, którzy pragną szybko opanować podstawowe słowa i zwroty używane w środowisku biznesowym. Przejrzysty układ książki zachęca do ćwiczeń, umożliwia sprawdzanie błędów oraz przyswajanie dodatkowej wiedzy. W książce znajdziesz ponad 1000 słów i ponad 800 przydatnych zdań oraz płytę CD (mp3). Dzięki takiemu zestawowi nauka biznesowego języka angielskiego zamieni się z obowiązku w przyjemność!Wyjątkowość podręcznika polega na zastosowaniu nowej formuły nauczania i innowacyjnego sposobu ćwiczenia sprawności językowej. Wszystko dzięki umiejętnemu użyciu rozwiązania stosowanego w rozmówkach, ale znacznie ulepszonego. Korzyść jest olbrzymia, ponieważ podręcznik w takiej postaci pozwala udoskonalać biznesowy język angielski naturalnie – na przykładzie zdań i wyrażeń stosowanych w żywym, codziennym języku.Książka zawiera:• 35 rozdziałów tematycznych związanych z biznesem, np.: marketing, money, advertising, HR, e-mails, telephone calls,• słowniczek (oddzielny dla każdego rozdziału),• ponad 800 zdań i wyrażeń (zapisanych w języku angielskim i przetłumaczonych na język polski) stosowanych w biznesie,• wskazówki na temat kontekstu użycia wyrazów i wyrażeń biznesowych,• cenne informacje dotyczące synonimów oraz najczęściej popełnianych błędów,• ćwiczenia konwersacyjne (na końcu każdego rozdziału),• płytę CD (mp3) z ponad pięciogodzinnym kursem audio, idealnym do ćwiczenia płynności mówienia oraz doskonalenia wymowy.

Business" część 1,2,3 wraz z płytami CD (mp3) to kompleksowe zestawienie słownictwa niezbędnego do swobodnego poruszania się w środowisku biznesowym. Każda z 3 części to ponad 1000 słów oraz 800 zdań do ćwiczenia biznesowego języka angielskiego od poziomu podstawowego do zaawansowanego. Komplet Angielski w tłumaczeniach, Business część 1,2,3 wraz z możliwym do pobrania kursem audio (mp3) to kompleksowe zestawienie słownictwa niezbędnego do swobodnego poruszania się w środowisku biznesowym.Każda z 3 części to ponad 1000 słów oraz 800 zdań do ćwiczenia biznesowego języka angielskiego od poziomu podstawowego do zaawansowanego. Komplet Angielski w tłumaczeniach, Business część 1,2,3 wraz z możliwym do pobrania kursem audio (mp3) to kompleksowe zestawienie słownictwa niezbędnego do swobodnego poruszania się w środowisku biznesowym.Każda z 3 części to ponad 1000 słów oraz 800 zdań do ćwiczenia biznesowego języka angielskiego od poziomu podstawowego do zaawansowanego. Angielski w tłumaczeniach.

Przejrzysty układ książki zachęca do ćwiczeń, umożliwia sprawdzanie błędów oraz przyswajanie dodatkowej wiedzy. Sprawdź niskie ceny i kup Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI