Szmery

Szmery - Piotr Bojarski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Bojarski
WYMIAR
9,47 MB
NAZWA PLIKU
Szmery.pdf
ISBN
9948996580967

OPIS

Przełom czerwca i lipca 1931 roku. Na poznańskiej uczelni dochodzi do tajemniczego zniknięcia…Z gabinetu na Wydziale Matematyki i Fizyki Uniwersytetu Poznańskiego w tajemniczych okolicznościach znika profesor Zdzisław Krygowski, kryptolog i sława polskiej matematyki. Nikt nie widział, by wychodził wieczorem do domu, a rano gabinet jest pusty i nosi ślady brutalnego napadu.Komisarz policji Zbigniew Kaczmarek ma twardy orzech do zgryzienia, tym bardziej, że profesor okazuje się być zamieszany w tajny projekt polskiego wywiadu. Czy jego porwanie to sprawka obcych służb? I co ma z nim wspólnego wizyta niemieckich bokserów w Poznaniu?Zanim jednak Kaczmarek dotrze do prawdy, zahaczy o skrzętnie skrywaną tajemnicę polskich tajnych służb, a jego podwładny omal nie przypłaci sprawy życiem…

9073 osoby lubią to · 7 osób mówi o tym. Rock and roll band :) We Just want to play :) Thats all :) Szmery w sercu są to zjawiska osłuchowe związane z przepływem krwi w sercu oraz dużych naczyniach, bezpośrednio wychodzących z serca.

Zasadniczo więc można powiedzieć, że u zdrowej osoby w trakcie osłuchiwania zawsze powinien być słyszalny jakiś szmer nad polami płucnymi . Szmery w sercu to zjawiska dźwiękowe, które można usłyszeć podczas osłuchiwania serca stetoskopem. Nie muszą one oznaczać choroby, szczególnie gdy występują u dzieci.

POWIĄZANE KSIĄŻKI