Śladami Tamary Łempickiej. Tamara oczami Tatiany

Śladami Tamary Łempickiej. Tamara oczami Tatiany - Tatiana de Rosnay | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tatiana de Rosnay
WYMIAR
4,47 MB
NAZWA PLIKU
Śladami Tamary Łempickiej. Tamara oczami Tatiany.pdf
ISBN
2439172958751

OPIS

Życie i świat Tamary Łempickiej.Postać Tamary Łempickiej i jej malarstwo od dawna żywo interesowały autorkę. Ta książka jest barwną podróżą do prywatnego świata słynnej malarki, wyprawą jej śladami po Paryżu szalonych lat dwudziestych XX wieku, która pozwoli na nowo odkryć jej sztukę . Oprócz dzieł Łempickiej w książce znalazły się piękne stylizowane fotografie Charlotte, córki autorki, które przybliżają czytelnikom postać niekwestionowanej królowej art déco. Ta książka to wspólny projekt matki i córki opowiadający historię tej wyjątkowej kobiety, której barwne życie wciąż budzi zainteresowanie i nie przestaje inspirować.

Oprócz dzieł Łempickiej w książce znalazły się piękne stylizowane fotografie... Życie i świat Tamary Łempickiej. Postać Tamary Łempickiej i jej malarstwo od dawna żywo interesowały autorkę.

Zobacz inne Biografie i dzienniki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Książka Śladami Tamary Łempickiej. Tamara oczami Tatiany autorstwa De Rosnay Tatiana, De Rosnay Charlotte Jolly , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 38,36 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI