Sekrety Watykanu

Sekrety Watykanu - Eric Frattini | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eric Frattini
WYMIAR
5,5 MB
NAZWA PLIKU
Sekrety Watykanu.pdf
ISBN
6243517037546

OPIS

Bestseller znanego watykanistyOd świętego Piotra do Benedykta XVI„Dla Watykanu wszystko, co nie jest święte, jest tajemnicą”.I właśnie o rzeczach tajemniczych, nieznanych czy mało znanych jestta książka.• Który papież został pochowany, ekshumowany i postawiony przedsądem?• Kto był przeciwnikiem prezentów na Boże Narodzenie rozdawanychprzez Świętego Mikołaja?• Któremu papieżowi odmówiono wizy wjazdowej do Polski?• Który kardynał wiedział, że został wybrany na papieża wcześniejniż reszta konklawe?• Co zawierają Tajne Archiwa Watykanu i Indeks ksiąg zakazanych?• Jak działają watykańskie służby szpiegowskie?• Czym naprawdę jest Opus Dei?• Jaka była przyczyna śmierci Jana Pawła I?ERIC FRATTINI to pisarz, dziennikarz, publicysta, korespondent na Bliskim Wschodzie. Przeprowadził liczne wywiady z takimi osobistościami jak Dalajlama, Nelson Mandela, Jimmi Carter, Jassir Arafat. Jest autorem książek przetłumaczonych na wiele języków.W Sekretach Watykanu Eric Frattini uchyla Spiżową Bramę i zagląda za kulisy Watykanu. Wypełniona fascynującymi faktami i ciekawostkami książka w kilkuset pytaniach i odpowiedziach odkrywa dwa tysiąclecia świata papieży.

Wypełniona fascynującymi faktami i ciekawostkami książka w kilkuset pytaniach i odpowiedziach odkrywa dwa tysiąclecia świata papieży. Sekrety Watykanu - Opis Fascynująca wędrówka po dziejach Watykanu, który przez wieki był światową potęgą - nie tylko religijną, lecz także świecką, miejscem, gdzie zapadały decyzje zmieniające losy całych społeczeństw. Sekrety Watykanu. Od świętego Piotra do Benedykta XVI „Dla Watykanu wszystko, co nie jest święte, jest tajemnicą".

więcej Dodaj do pakietu . Kup książkę Corrado Augias, znany dziennikarz i ważna postać włoskiego życia publicznego, podejmuje w tej książce zwykle pomijany milczeniem temat Watykanu jako państwa, które obok swej roli religijnej ma również wymiar świecki: posiada ... Brudne tajemnice Watykanu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI