Pakiet: Cudowny chłopak

Pakiet: Cudowny chłopak - R. J. Palacio | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
R. J. Palacio
WYMIAR
4,13 MB
NAZWA PLIKU
Pakiet: Cudowny chłopak.pdf
ISBN
5916720317849

OPIS

August jest inteligentnym, dowcipnym chłopcem i jego życie wyglądałoby pewnie zupełnie inaczej, gdyby nie jeden zmutowany gen, z powodu którego ma zdeformowaną twarz i zanim skończył 10 lat, musiał przejść 27 operacji. Do tej pory patrzył na siebie oczami bezwarunkowo kochających go rodziców i siostry. Teraz, gdy idzie do szkoły – od razu do piątej klasy – przyjdzie mu się zmierzyć ze światem rówieśników i starszych uczniów, z ostracyzmem, uprzedzeniami, a czasem ze zwykłym chamstwem i podłością. Spotka się jednak również z dobrocią, przyjaźnią i wspaniałomyślnością. Kontakt z rówieśnikami odmieniAugusta. Ale czy tylko jego?CUDOWNY CHŁOPAK I JA. TRZY CUDOWNE HISTORIEKAŻDY Z NAS MARZY O TYM, BY ZOSTAĆ ZAUWAŻONYM I BY INNI LUBILI NAS TAKIMI, JACY JESTEŚMY!Auggie w ciągu roku szkolnego zmienił życie nie tylko swoje, ale i wszystkich wokół – kolegów, nauczycieli, rodziców. Jego historia uczy tolerancji i życzliwego podejścia do innych, przestrzega przed uprzedzeniami.Cudowny chłopak i ja. Trzy cudowne historie to inna strona opowieści o Auggiem. Pozwala spojrzeć na jego świat z nowych punktów widzenia: przyjaciela z dzieciństwa, szkolnego rozrabiaki i najpopularniejszej dziewczyny w klasie. Każdy z nich miał swoje powody, by zachowywaćsię wobec Auggiego tak, a nie inaczej.Trzy cudowne historie pokazują, że i ich niełatwo oceniać.365 DNI CUDOWNOŚCITo zachęcające do szlachetnego działania cytaty na każdy dzień roku, dotyczące odwagi, przyjaźni, miłości i życzliwości. Znajdziemy wśród nich słowa popularnych piosenek, cytaty z książek dla dzieci, epitafia z egipskich nagrobków i sentencje z ciasteczek z wróżbą. Inspiracją dostworzenia księgi złotych myśli stała się postać znanego z CUDOWNEGO CHŁOPAKA i uwielbianego przez uczniów profesora Browne’a.

Palacio, wydawnictwo: Albatros. Pakiet Cudowny chłopak: Cudowny chłopak / Cudowny chłopak i ja - trzy cudowne historie / 365 dni cudowności Palacio R. J.

Księgarnia internetowa merlin.pl CUDOWNY_CHLOPAK_PAKIET Najnowsze wpisy. Spotkanie online z polskimi czytelnikami! Nowa książka autorki w księgarniach już od 16 września! Trzy razy więcej cudownego czytania! „365 dni cudowności" - inspirujące myśli na każdy dzień roku! Premiera : „Cudowny chłopak i ja: 3 cudowne historie" ... Pakiet: Cudowny chłopak Albatros Ocena 5 / 5 278 opinii.

POWIĄZANE KSIĄŻKI