Modlitwa rachunku sumienia. Św. Ignacy uczy, jak modlić się naszą codziennością

Modlitwa rachunku sumienia. Św. Ignacy uczy, jak modlić się naszą codziennością - Timothy M. Gallagher OMV | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Timothy M. Gallagher OMV
WYMIAR
12,56 MB
NAZWA PLIKU
Modlitwa rachunku sumienia. Św. Ignacy uczy, jak modlić się naszą codziennością.pdf
ISBN
5485712955883

OPIS

Odkryj modlitwę, którą kochał św. Ignacy Loyola,i zobacz, jak dziś przemienia ona nasze życie. Książka Timothy'ego M. Gallaghera OMV to doskonałe wprowadzenie w modlitwę rachunku sumienia według metody św. Ignacego Loyoli. Jest też bogatym źródłem wiedzy i inspiracji dla wszystkich, którzy pragną prowadzić pogłębione życie duchowe. Pokazuje, że modlitwa rachunku sumienia to przemieniająca i wciąż ewoluująca praktyka duchowości chrześcijańskiej. Jak zaznacza sam autor: "To książka dla tych, którzy nie znają jeszcze modlitwy rachunku sumienia i którzy chcieliby się czegoś o niej dowiedzieć. To także książka dla osób, które już znają tę praktykę, ale które chciałyby ją lepiej zrozumieć. Adresuję ją zarówno do tych, którzy chcą się czegoś o niej nauczyć, jak i do tych, którzy chcą uczyć modlitwy rachunku sumienia innych". Opierając się na autentycznych świadectwach wielu osób oraz na własnym doświadczeniu prowadzenia kierownictwa duchowego, ojciec Gallagher omawia kolejne punkty ignacjańskiego rachunku sumienia, wyjaśnia jego najważniejsze zasady i odpowiada na wiele istotnych pytań dotyczących tej modlitwy: Czym jest rachunek sumienia? Jak zacząć się nim modlić? Jak dostosować go do naszego życia? Czy jest możliwy w naszym zabieganym życiu? Jakie przeszkody można napotkać w codziennym praktykowaniu rachunku sumienia? Jak je pokonać? Jakie przyniesie owoce?

Ignacego Jim Manney: Klucz do rachunku sumienia Św. Ignacy uczy jak modlić się naszą codziennością Modlitwa rachunku sumienia_Seria Galager_tytulowe.indd 2 2015-04-12 17:47:02.

Wydawnictwo: WAM ISBN: 9788327701756 Tytuł oryginału: The examen prayer Język oryginału: angielski Tłumacz: Chojnacki Marek Języki: polski Rok wydania: 2015 Ilość stron: 260 Format: 13.5x21.0cm Oprawa: Miękka Okładka miękka Rok wydania 2015 Tytuł Modlitwa Rachunku Sumienia Św. Ignacy uczy jak modlić się naszą codziennością Podziel się na: Facebook Twitter Email Kopiuj link Rachunek sumienia większości z nas kojarzy się z mało przyjemnym obowiązkiem przed spowiedzią.

POWIĄZANE KSIĄŻKI