Księga zrozumienia. Własna droga do wolności

Księga zrozumienia. Własna droga do wolności - Osho | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Osho
WYMIAR
8,99 MB
NAZWA PLIKU
Księga zrozumienia. Własna droga do wolności.pdf
ISBN
5952535632640

OPIS

Musimy zmienić naszą świadomość, wytworzyć w świecie więcej energii medytacyjnej i miłości. Powinniśmy zniszczyć to, co stare - brzydotę świata, zgniłe ideologię, głupią dyskryminację, idiotyczne przesądy - i doprowadzić do powstania nowej istoty ludzkiej o świeżym spojrzeniu i nowych wartościach. Oderwać się od przeszłości - na tym właśnie polega bunt. Biblioteka Osho - W tej nowej serii prezentujemy kontrowersyjną postać duchowego przywódcy, myśliciela, i filozofa, który nie pozostawił po sobie ani jednego pisanego słowa - Osho. Wszystkie teksty to zapisane wykłady, konferencje i spotkania, w których często i chętnie uczestniczył. Porywał tłumy, budził świadomość, przewartościowywał światopoglądy. Za swoją działalność trafił do więzienia, został wydalony z USA, rządy kilku krajów odmówiły mu wiz, prawdopodobnie otruty zmarł w 1990 roku...

kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). Informacje o Księga zrozumienia. Własna droga do wolności - 9394226566 w archiwum Allegro.

Czytając strona po stronie orientowałem się jak moje ... Powinniśmy zniszczyć to, co stare - brzydotę świata, zgniłe ideologię, głupią dyskryminację, idiotyczne przesądy - i doprowadzić do powstania nowej istoty ludzkie Księga zrozumienia. Własna droga do wolności (e-book) - Osho - Książka w SwiatKsiazki.pl W książce tej Osho nakłania nas do zrozumienia świata i siebie samych w zupełnie nowy sposób.

POWIĄZANE KSIĄŻKI