Jestem, jestem, jestem. Siedemnaście przelotnych spotkań ze śmiercią

Jestem, jestem, jestem. Siedemnaście przelotnych spotkań ze śmiercią - Maggie O'Farrell | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maggie O'Farrell
WYMIAR
9,3 MB
NAZWA PLIKU
Jestem, jestem, jestem. Siedemnaście przelotnych spotkań ze śmiercią.pdf
ISBN
3202117485193

OPIS

W zwartej prozie wibrującej od elektryczności i powstrzymywanych emocji Maggie O’Farrell przedstawia niebezpieczeństwa kryjące się tuż pod powierzchnią i rzuca światło na bezcenność, piękno i tajemnice samego życia.Jestem, jestem, jestem to zdumiewający pamiętnik opisujący doświadczenia bliskiej śmierci, znaczące i definiujące jej życie. Choroba z dzieciństwa, która na rok przykuła autorkę do łóżka i której zdaniem lekarzy miała nie przeżyć. Nastoletnie pragnienie ucieczki, które o mało nie skończyło się katastrofą. Spotkanie z niebezpiecznym mężczyzną na bezludziu. I najbardziej przerażające ze wszystkiego codzienne zmagania, by chronić córkę (dla której ta książka została napisana) przed stanem pozostawiającym ją niewyobrażalnie bezbronną wobec miriady zagrożeń czyhających w życiu.„Tam, gdzie inni pisarze bawią się papierem, O’Farrell chwyta łuk i strzałę, po czym celuje w ludzkie serce.” - The Times„Niezwykłe… niewygodne i absorbujące - trudno oderwać się od lektury… Płynne, wytworne, pełne barwnych szczegółów. Jej proza wydaje się niepokonana.” - Guardian, Book of the Month, sierpień 2017

Cena 21,74 zł. Książka w kategorii Literatura piękna.

Siedemnaście przelotnych spotkań ze śmiercią (6067655) - Maggie O'Farrell - Książka, recenzja, streszczenie Siedemnaście przelotnych spotkań ze śmiercią Jestem, jestem, jestem. Siedemnaście przelotnych spotkań ze śmiercią .

POWIĄZANE KSIĄŻKI