Dom w Riverton

Dom w Riverton - Kate Morton | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kate Morton
WYMIAR
8,22 MB
NAZWA PLIKU
Dom w Riverton.pdf
ISBN
7279373597679

OPIS

Latem 1924 roku, w wieczór hucznego przyjęcia z udziałem miejscowej śmietanki towarzyskiej, nad brzegiem jeziora sąsiadującego z należącą do Hartfordów rezydencją w Riverton, przyjaciel rodziny, młody poeta Robbie Hunter odbiera sobie życie. W następstwie tragedii drogi życiowe dwóch mieszkających tam sióstr, Hannah i Emmeline, jedynych świadków zdarzenia, rozejdą się na zawsze – nigdy już się nie spotkają, nie zamienią ze sobą słowa.Zapomniana przez historię i ludzi zagadka śmierci Robbiego powraca nieoczekiwanie kilkadziesiąt lat później. Z dożywającą ostatnich dni w domu opieki Grace Bradley, która w młodości pracowała jako służąca w Riverton, nawiązuje kontakt młoda reżyserka Ursula Ryan, spokrewniona przez prababkę z nieżyjącymi już siostrami Hartford. Staruszka ma pomóc jej w odtworzeniu okoliczności samobójstwa poety, o którym Ursula kręci film dokumentalny. W pamięci Grace budzą się duchy przeszłości, odżywają wspomnienia zepchnięte w najgłębsze zakamarki umysłu.Czy prawda o wydarzeniach sprzed siedemdziesięciu pięciu lat i ich nieuchronności, o skomplikowanych relacjach uczuciowych łączących Emmeline i Hannah Hartford z Robbiem Hunterem ujrzy ostatecznie światło dzienne?

Sierra Bonita Ave #32 West Hollywood, CA 90046 USA Pani Grace Bradley Dom Spokojnej Starości Heathview Willow Road 64 Saffron Green Essex, CB10 IHQ Wielka Brytania 27 stycznia 1999 r. Dom w Riverton Kate Morton. Albatros Dom w Riverton Kate Morton.

"Dom w Riverton" to nie tylko romans, to dobra powieść obyczajowa, przedstawiająca realia życia w Anglii w latach 20. XX wieku. Kup teraz na Allegro.pl za 29,58 zł - Dom w Riverton z miasta Warszawa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI