Bóg i Ty. 34 drogi do lepszego życia

Bóg i Ty. 34 drogi do lepszego życia - Mark E. Thibodeaux SJ | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mark E. Thibodeaux SJ
WYMIAR
5,43 MB
NAZWA PLIKU
Bóg i Ty. 34 drogi do lepszego życia.pdf
ISBN
3253485222581

OPIS

500 lat skuteczności | 10 minut dziennie | 34 sposoby na spotkanie BogaKilkaset lat temu św. Ignacy Loyola poradził grupie swoich uczniów, żeby codziennie praktykowali rachunek sumienia. Uważał, że to najważniejszy moment w ciągu dnia. Od tego czasu modlitwa ta pomogła tysiącom chrześcijan odkrywać Boga w codzienności i lepiej zrozumieć samych siebie.Mark Thibodeaux, duchowy uczeń św. Ignacego, proponuje świeże spojrzenie na tę sprawdzoną modlitwę. Pokazuje, w jaki sposób możesz dostosować ją do swoich potrzeb i życiowej sytuacji, tak by dzielić z Bogiem każdą chwilę swojego życia.Bóg i Ty może być twoim przewodnikiem po codzienności, ale również dziennikiem. Po każdym dniu, a także na końcu książki, znajdziesz miejsce na notatki, które pozwoli ci zapisać twoje odkrycia i przemyślenia.Zapiski mogą być bardzo krótkie, do czego zachęca sam autor, możesz je też opatrzyć datą.Jeśli jednak chcesz, możesz prowadzić notatki w inny sposób. Ważne, aby stanowiły dla ciebie praktyczną pomoc.

Kilkaset lat temu św. Ignacy Loyola poradził grupie swoich uczniów, żeby codziennie praktykowali rachunek sumienia.

Cena: 29,90 zł 29.90 ... Sprawdź niskie ceny i kup Bóg i Ty. 34 drogi do lepszego życia w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Bóg i Ty.

POWIĄZANE KSIĄŻKI