Trzej Muszkieterowie. Tom 1

Trzej Muszkieterowie. Tom 1 - Aleksander Dumas | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksander Dumas
WYMIAR
6,34 MB
NAZWA PLIKU
Trzej Muszkieterowie. Tom 1.pdf
ISBN
1884015082273

OPIS

Arcydzieło literatury francuskiej czytane przez pokolenia wielbicieli powieści z gatunku płaszcza i szpady autorstwa jednego z najsłynniejszych europejskich pisarzy.„Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!” – dewiza bohaterów powieści Alexandra Dumasa stała się częścią języka potocznego i znana jest na całym świecie, podobnie jak jej barwni bohaterowie. W burzliwych czasach panowania Ludwika XIII trzech muszkieterów: Athos, Porthos i Aramis oraz młody i poszukujący przygód d’Artagnan będą musieli zmierzyć się z demonicznym kardynałem Richelieu, żądnym przejęcia królewskiej władzy.

Tom 1-3 - Opowieść o królewskich muszkieterach której akcja toczy się w XVII-wiecznej Francji na dworze króla Ludwika XIII. Atos Portos i Aramis oraz ich młody przyjaciel dArtagnan próbują pokrzyżować plany podstępnego kardynała...

Tom 1. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Trzej muszkieterowie Tom 1 (Aleksander Dumas).

POWIĄZANE KSIĄŻKI