Trauma. Seria o komisarzu Eryku Deryle. Tom 4

Trauma. Seria o komisarzu Eryku Deryle. Tom 4 - Max Czornyj | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Max Czornyj
WYMIAR
11,43 MB
NAZWA PLIKU
Trauma. Seria o komisarzu Eryku Deryle. Tom 4.pdf
ISBN
3529663440129

OPIS

Powrót kultowej serii z Erykiem Deryło!W duecie z podkomisarz Tamarą Haler, Deryło dołączy do makabrycznej gry szaleńca.***Czy nie byłoby pięknie, gdybyśmy wszyscy się zabawili? Całe dzielnice, osiedla i miasta? Uwierzcie mi, że wspaniale jest podarować komuś szczęście. Darowując pecha, mówi się trudno. Tak musiało być. Amen***Do redakcji jednej z lubelskich gazet trafia nietypowy list. Nadawca, nazywający siebie Mistrzem Gry, domaga się jego publikacji. Ogłasza rozpoczęcie "Gry w szczęście", nie podając jednak żadnych reguł. Każdy może dołączyć do makabrycznej rozgrywki. Chętnych nie brakuje.Tymczasem w opuszczonej ruderze odnalezione zostają bestialsko okaleczone zwłoki. Wszystko wskazuje na to, że gdyby nie pechowy zbieg okoliczności, ofiara mogłaby przeżyć...To dopiero początek.Kolejne osoby giną w okrutnych męczarniach.Do gry o najwyższą stawkę włącza się Eryk Deryło i podkomisarz Tamara Haler. Mistrz Gry coraz mocniej wciąga ich w świat własnych, chorych fantazji.Szczęście czy pech?Życie czy śmierć?Właśnie dołączyłeś do gry.

Mimo iż schwytany psychopata nie mógł popełnić tej zbrodni, zna jej szczegóły. Co... Kryminalna seria powieściowa, w której mrok i brutalność zwykle grają pierwsze skrzypce.

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

POWIĄZANE KSIĄŻKI