Portrety z bufetem w tle

Portrety z bufetem w tle - RomanŚliwonik | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
RomanŚliwonik
WYMIAR
6,10 MB
NAZWA PLIKU
Portrety z bufetem w tle.pdf
ISBN
5544466583347

OPIS

Autor znał największych i najciekawszych przedstawicieli pokolenia twórców, związanych ze "Współczesnością" - między innymi Grochowiaka, Hłaskę, Iredyńskiego, Stachurę, Himilsbacha, Brychta. Z nimi pracował, z nimi też niejedną noc przesiedział przy barze i teraz, po latach, o nich pisze - dowcipnie, ale też lirycznie, z nostalgią, mądrą refleksją. Śliwonikowe wspomnienia i anegdoty są napisane bardzo plastycznym językiem. Są jednocześnie obrazem lat sześćdziesiątych i późniejszych, środowisk literackich Warszawy i nie tylko.

Był o redaktorkę zazdrosny. Książka Portrety z Bufetem w Tle autorstwa Śliwonik Roman , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 39,49 zł . Przeczytaj recenzję Portrety z Bufetem w Tle.

przetwarzamy Państwa dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszej strony ... portrety z bufetem w tle w internetowym sklepie Empik.com. Przeglądaj tysiące produktów, zamów i skorzystaj z darmowej dostawy do salonów Empik w całej Polsce! +Koszt dostawy od -.

POWIĄZANE KSIĄŻKI