Lato utkane z marzeń

Lato utkane z marzeń - Gabriela Gargaś | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gabriela Gargaś
WYMIAR
10,40 MB
NAZWA PLIKU
Lato utkane z marzeń.pdf
ISBN
5655719141801

OPIS

Gabriela Gargaś – czarodziejka kobiecych uczuć – zaprasza do urokliwego pensjonatu w Bieszczadach, gdzie wszystko może się zdarzyć…W małym bieszczadzkim miasteczku czas płynie leniwie. W ogrodzie przy Różanym Pensjonacie rozkwitają róże, a serce Michaliny tęskni za mężczyzną, którego pokochała pewnego zimowego wieczoru. Jej wybranek jednak odwiedza ją zdecydowanie zbyt rzadko, przez co ich miłość zostaje wystawiona na próbę.Sielską atmosferę zburzy przybycie tajemniczego Przemka, który spróbuje oczarować Michalinę i skraść jej serce. Czy uda mu się sprawić, że dziewczyna zapomni o ukochanym?W malowniczej scenerii goście pensjonatu przeżyją niezapomniane chwile, a ich los się odmieni i dostaną od życia drugą szansę.Kontynuacja „Wieczoru takiego jak ten” to prezent dla wszystkich czytelniczek powieści Gabrieli Gargaś.

Zajrzyj do środka, czytaj recenzje innych czytelników, pozwól nam polecić Ci podobne tytuły z naszej ponad 19-milionowej kolekcji. Lato utkane z marzeń. Gargaś Gabriela.

3011 osób lubi to · 135 osób mówi o tym. O wszystkim co kocham i co jest bliskie mojemu sercu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI