Heroiczne przywództwo

Heroiczne przywództwo - Chris Lowney | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Chris Lowney
WYMIAR
12,47 MB
NAZWA PLIKU
Heroiczne przywództwo.pdf
ISBN
3548498848638

OPIS

Świadome i mądre przywództwo gwarantuje najpełniejszy rozwój firmy. Jak stać się dobrym liderem, który mądrze i efektywnie zarządza zespołem? W jaki sposób rozwijać swoje najmocniejsze strony i obudzić w sobie energię do motywowania siebie i inspirowania swoich współpracowników?Chris Lowney znajduje odpowiedzi na te pytania u jezuitów. W niekonwencjonalny i intrygujący sposób pokazuje, jak założone w 1540 roku przez Ignacego Loyolę Towarzystwo Jezusowe stało się jedną z najlepiej działających korporacji, jakie kiedykolwiek istniały. Udowadnia, że podstawą sukcesu są cztery zasady: samoświadomość, pomysłowość, miłość oraz heroizm. Pozwoliły one stworzyć funkcjonującą nieprzerwanie przez prawie 500 lat organizację, która odniosła spektakularny sukces, prowadząc działalność na wszystkich kontynentach.Ta książka to nieoceniona pomoc w stawaniu się dynamicznym liderem na miarę XXI wieku.Lektura obowiązkowa dla każdego lidera w świecie biznesu.Walter Gubert, prezes banku JP MorganLider i menedżer to w pierwszej kolejności człowiek. W drugiej - rola, którą pełni. Ta książka jest niezwykle ważną lekturą dla każdego, ktopoprzez rozwój samoświadomości chce być gotowy na wyzwania miejsca, czasu i zadań z jakim przychodzi nam się mierzyć na co dzień.Józef Kącki, twórca Leaders Island, kurator konferencji LiGHT, autor podcastu „Z warsztatu menedżera”Chris Lowney – były dyrektor zarządzający w banku JP Morgan. Wybitny amerykański ekonomista, doświadczony konsultant w sprawach zarządzania biznesem. Autor opublikowanych w Wydawnictwie WAM bestsellerów: Heroiczne życie. Odkryj cel w życiu i zmieniaj świat oraz Stać cię na więcej. 10 nawyków dobrego życia, książki nagrodzonej Independent Press Award w 2018 roku.

Właśnie dzięki tym zainteresowaniom natrafiłem na książkę o Towarzystwie Jezusowym, które w ... Download "Heroiczne przywództwo" Download Document. Kamila Markiewicz; 3 lat temu ; Przeglądów: Transkrypt.

Tajemnice sukcesu firmy istniejącej ponad 450 lat (e-book) 45,00 z ... "Heroiczne przywództwo" to książka, która stanowi odpowiedź na powyższe pytania. Inspiracją do jej napisania stali się dla autora jezuici.

POWIĄZANE KSIĄŻKI