Dzień sądu

Dzień sądu - Andrea Tornielli | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrea Tornielli
WYMIAR
9,17 MB
NAZWA PLIKU
Dzień sądu.pdf
ISBN
5740819930428

OPIS

Dzisiejszy Kościół przypomina bardziej pole bitwy niż szpital polowy.Jak doszło do tego, że arcybiskup Carlo Maria Vigano napisał szokujące dossier, w którym oskarżył papieża o krycie seksualnego przestępcy i zażądał jego dymisji? Kto tak naprawdę stoi za sprowokowaniem wewnętrznych walk, wstrząsających fundamentami Watykanu?Dwaj dziennikarze, doskonale zorientowani w sprawach Stolicy Apostolskiej, rzucają nowe światło na aferę, w której obok oskarżeń najwyższych watykańskich hierarchów pojawia się groźba schizmy.Tę książkę można by czytać jak fantastyczny thriller polityczny, gdyby nie to, że wszystko, co zostało w niej opisane, wydarzyło się naprawdę.To, czego dziś jesteśmy świadkami, jest nie tylko ujawnieniem się w Kościele mysterium iniquitatis, istniejącej od zawsze tajemnicy zła i grzechu, która rozbija go od wewnątrz. Nowością naszych czasów jest brak – i to w samej wspólnocie, a nawet u części jej pasterzy – świadomości, czym jest Kościół, i pewności tego, na jakim fundamencie został on ustanowiony. (…)Kościół wpadł w niszczycielski wir. Mnożą się „medialne ambony”, na które wstępują samozwańczy kaznodzieje i uzurpują sobie rolę sędziów wszystkiego i wszystkich. Pojawia się pozbawione skrupułów, instrumentalne, wybiórcze wykorzystywanie i nadużywanie przestępstw oraz grzechów popełnionych przez ludzi Kościoła w celu prowadzenia brudnej walki o władzę.

Szatan zostanie uwolniony i będzie mógł po raz ostatni przypuścić atak na mieszkańców ziemi ( Objawienie 20:3, 7-10 ). Dzień Sądu Ostatecznego W koniec roku liturgicznego, pełnego symbolicznych obrazów i biblijnych treści dotyczących spraw ostatecznych, wpisuje się wizja Ostatecznego Sądu i Chrystusa zasiadającego w majestacie. Książka Dzień sądu. Nadużycia, skandale, walka o władzę.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Wezwanie do sądu a dzień wolny w pracy. W pierwszej kolejności należy podkreślić, że każda osoba, która odebrała wezwanie do sądu w charakterze świadka, ma obowiązek stawić się i złożyć zeznania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI