Darknet

Darknet - Ursula Poznanski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ursula Poznanski
WYMIAR
12,61 MB
NAZWA PLIKU
Darknet.pdf
ISBN
7254657444630

OPIS

Marzenia czasem się spełniają. Te makabryczne też.Może nie znosili swojego sąsiada, nie cierpieli dziewczyny wiecznie odnoszącej sukcesy, nienawidzili swojego szefa… Wpisali ich na listę i trzymają kciuki.Zasłużyli na śmierć?Kiedy komisarz hamburskiej policji kryminalnej Daniel Buchholz otrzymuje wezwanie do opuszczonej fabryki, nie spodziewa się, że na miejscu zastanie potwornie okaleczone zwłoki i nową koleżankę – Ninę Salomon.Pedantyczny Buchholz i wybuchowa Salomon od pierwszej chwili skaczą sobie do oczu. Policjantka posiada jednak nieomylny instynkt, dzięki któremu razem z pracowitym partnerem odkrywa świat zbrodni w najmroczniejszym zaułku Internetu.Właśnie tam toczy się gra, w której nagrodą jest śmierć. Eliminacje rozpoczęte. Rozgrywka trwa. Każdy ma szansę trafić na listę.Każdy może zagłosować.

Pole do wszelkich możliwych działań w ramach cyberprzestępczości, naruszeń, handlu ludźmi, bronią, trucizną i pornografią. Istnieje.

To żadna fikcja. Nie trudno tam wejść, trzeba zainstalować odpowiednia przeglądarkę. darknet.

POWIĄZANE KSIĄŻKI