Czy wróżka zębuszka istnieje?

Czy wróżka zębuszka istnieje? - Marta H. Milewska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marta H. Milewska
WYMIAR
4,60 MB
NAZWA PLIKU
Czy wróżka zębuszka istnieje?.pdf
ISBN
3051743771250

OPIS

Czy dorośli są chodzącymi ideałami? Raczej nie (tylko im tego nie mówcie). Dorośli wcale nie są tacy nieomylni i poważni, na jakich chcieliby wyglądać. Dlaczego? Bo nikt nie jest idealny. Ani dziecko, ani dorosły. Każdy ma też prawo do bycia sobą. I do popełniania błędów. Jest jeszcze coś – każdy dorosły był kiedyś dzieckiem. Możliwe, że bał się pająków, robił błędy ortograficzne, cierpiał z powodu swojego wyglądu, może nawet zdarzało mu się zsikać do łóżka. Serio! A co ma z tym wspólnego wróżka zębuszka? Dobre pytanie! Od niej wszystko się zaczęło…

Co więcej, w wywiadzie z Leonem przyznają, że nie są również idealnymi dorosłymi! Do jakich wyznań skłoni sąsiadów Leon? To powieść zatytułowana „Czy wróżka zębuszka istnieje?", którą w jednym zdaniu można określić jako dziecięce rozważania na poważne tematy, nurtujące wszystkie znane mi dzieci. Głównym bohaterem jest Leon, uczeń drugiej klasy szkoły podstawowej, który postanawia dowiedzieć się prawdy o wróżce zębuszce. „Czy wróżka zębuszka istnieje?" to moim zdaniem jedna z bardziej motywujących i inspirujących opowieści.

Jej wymiary to 214x150. Oprawa jest twarda. Wróżka zębuszka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI