Alarm dla Kościoła

Alarm dla Kościoła - Paweł Milcarek | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Milcarek
WYMIAR
3,40 MB
NAZWA PLIKU
Alarm dla Kościoła.pdf
ISBN
6210610848777

OPIS

Alarm dla Kościoła. Nowa reformacja?to dzieło głośnych i wyrazistych publicystów oraz pisarzy katolickich, którzy zmierzyli się z tematem największego od kilkuset lat kryzysukościoła w Polsce i na świecie. Autorzy (m.in. Paweł Lisicki, Paweł Milcarek, ks. Tadeusz Isakowicz, Zalewski, Tomasz Terlikowski, ks. Jerzy Szymik, ks. Dariusz Kowalczyk, Grzegorz Górny, o. Jacek Salij, ks. Andrzej Kobyliński, Tomasz Rowiński) w kilkunastu bardzo mocnych wywiadach nie tylko diagnozują największe skandale i nadużycia oraz wskazują na upadek autorytetów, ale proponują również drogi wyjścia z sytuacji faktycznego chaosu, w którym kościół się obecnie znalazł.

Stara cena: 44,90 ... Opis: Alarm dla Kościoła - Milcarek Paweł, Rowiński Tomasz. Alarm dla Kościoła.

Autorami książki są Paweł Milcarek, Tomasz Rowiński. Należy do gatunków: eseje, felietony i publicystyka literacka, religie i mitologie, religie, katolicyzm.

POWIĄZANE KSIĄŻKI