Z kraju bez miłości

Z kraju bez miłości - Gilles Rozier | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gilles Rozier
WYMIAR
8,30 MB
NAZWA PLIKU
Z kraju bez miłości.pdf
ISBN
6544943832672

OPIS

Powieść oparta na faktach!Z jednej strony to wspomnienia z przedwojennej Polski zamieszkałej przez społeczność Żydów, z drugiej - opowieść współczesna, w której bohater szuka korzeni i odkrywa - w tym przypadku - żydowską tożsamość.Dwóch bohaterów, dwie opowieści - trochę zagubionego, samotnego Pierre'a, zafascynowanego zaginionym światem i językiem, i wspomnieniowa Sulamity, która opowiada o poetach i o Polsce - kraju dla Zachodu stanowiącego "nulle part", dla niej cały świat. To kraj starych ortodoksyjnych Żydów i młodego pokolenia, z którego część odchodziła od tradycji, część tym silniej przy niej trwała.

Ocena: 0 (0 głosów) 0 ... Z jednej strony to wspomnienia z przedwojennej Polski zamieszkałej przez społeczność Żydów, z drugiej - opowieść współczesna, w której bohater szuka korzeni i odkrywa - w tym przypadku - żydowską tożsamość. Z kraju bez miłości. Cena: 22.45 zł EAN: 9788308050668 Ilość odwiedzin: 107 Opis produktu Powiesc oparta na faktach!Z jednej strony to wspomnienia z przedwojennej Polski zamieszkalej przez spolecznosc Zydów, z drugiej - opowiesc wspólczesna, w której bohater szuka korzeni i odkrywa - w tym przypadku - zydowska tozsamosc.Dwóch ... Z kraju bez miłości.Sklepik Judaica oferuje duży wybór literatury żydowskiej, oraz produktów przydatnych w życiu codziennym, jak świecznik menora, mezuza czy hamsa.

Strona ksiegarnia.pwn.pl korzysta z plików cookies w celu dostarczenia Ci oferty jak najlepiej dopasowanej do Twoich oczekiwań i preferencji, jak również w celach marketingowych i analitycznych. ... Z kraju bez miłości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI