Shitshow! Ameryka się sypie, a oglądalność szybuje

Shitshow! Ameryka się sypie, a oglądalność szybuje - Charlie LeDuff | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Charlie LeDuff
WYMIAR
8,60 MB
NAZWA PLIKU
Shitshow! Ameryka się sypie, a oglądalność szybuje.pdf
ISBN
8949793366246

OPIS

Nowa książka autora nagrodzonej Pulitzerem „Detroit. Sekcja zwłok Ameryki”!Charlie LeDuff, ekscentryczny amerykański dziennikarz, wraz z ekipą telewizyjną rusza w podróż po Stanach Zjednoczonych, oddając głos tym, których na co dzień nikt nie chce słuchać. Biali mężczyźni ciężko pracujący przy wydobyciu ropy, meksykańscy imigranci docierający do USA wpław przez Rio Grande, czarnoskórzy mieszkańcy Baltimore i Detroit żyjący na marginesie społeczeństwa, samotne matki płacące krocie za wodę niezdatną do picia i wielu innych, których poza LeDuffem wysłuchała tylko urna wyborcza.Ostatnie wybory prezydenckie w USA nie należały do elit z Nowego Jorku, Los Angeles czy Waszyngtonu. Należały do ludzi, jak pisze autor, mieszkających w samym butwiejącym środku, w miejscu, którego nie widać z gabinetów na obu wybrzeżach ani z drapaczy chmur, gdzie ulokowały się medialne elity. Te wybory nie należały do garniturów. Należały do flaneli.LeDuff nie przebiera w środkach i przekraczając niejedną granicę, obnaża to, co w polityce najgorsze – łapówkarstwo, bezczelność, oderwanie od rzeczywistości i bezkarność. Pokazuje też ignorancję mediów, które zamiast pochylać się nad najsłabszym, poklepują po plecach najsilniejszych.A więc, Panie i Panowie, zapraszamy! Przed wami niespotykany pokaz pychy, arogancji i głupoty. Degrengolada, cyrk na kółkach, burdel, kipisz… Krótko mówiąc – prawdziwy shitshow!

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Sprawdź niskie ceny i kup Shitshow! Ameryka się sypie, a oglądalność szybuje . w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Ameryka się sypie, a oglądalność szybuje' Charliego LeDuffa.

44,90 zł ... Shitshow! Ameryka się sypie, a oglądalność szybuje | Charlie LeDuff | Czarne. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Dziś jednak chcę przedstawić wam najnowszą publikację autora, czyli „Shitshow! Ameryka się sypie, a oglądalność szybuje"- już sam tytuł pokazuje, że w książce nie uświadczymy pudrowanych historyjek, które koniec końców i tak pokażą nam wszystkim, że Ameryka jest zawsze najlepsza. Ameryka się sypie, a oglądalność szybuje Wydawnictwo Czarne Skrajnej biedzie, braku perspektyw, które doprowadziły do wygranej w wyborach prezydenckich Donalda Trumpa. Shitshow! Ameryka się sypie, a oglądalność szybuje (e-book) Skip to the end of the images gallery.

POWIĄZANE KSIĄŻKI