Rośnij w górę

Rośnij w górę - Tom Schamp | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tom Schamp
WYMIAR
9,50 MB
NAZWA PLIKU
Rośnij w górę.pdf
ISBN
4995410508394

OPIS

Do baaardzo wysokiego budynku wchodzi dwoje dzieci. Po kolei wchodzą na każdą kondygnację. Na parterze jest sklep z czapkami i kapeluszami. Na pierwszym piętrze mieszka lew, który kocha szybkie samochody. Na drugim syrena bierze kąpiel w wannie - i tak z każdym piętrem poznajemy wszystkich mieszkańców. A na samej górze jest przyjęcie, na którym się spotykają! Wielkoformatowa książka harmonijkowa, która bez słów opowiada niezliczone zabawne historie. Ale to nie koniec niespodzianek! To nie tylko książka - po rozłożeniu i powieszeniu na ścianie jest miarką, na której można zaznaczać wzrost dziecka. Rośnij w górę, mierz wysoko! Tom Schamp - belgijski ilustrator, ukończył Sint-Lukas Brussels University College of Art and Design, studiował także w Poznaniu. Rysuje dla dzieci i dorosłych, ilustruje książki, projektuje plakaty i znaczki pocztowe.

Na pierwszym piętrze mieszka lew, który kocha szybkie samochody. Na drugim syrena bierze kąpiel w wannie - i tak z każdym piętrem poznajemy wszystkich mieszkańców.

Po kolei wchodzą na każdą kondygnację. Na parterze jest sklep z czapkami i kapeluszami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI