Pucked Up. Seria Pucked Tom 2

Pucked Up. Seria Pucked Tom 2 - Helena Hunting | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Helena Hunting
WYMIAR
3,48 MB
NAZWA PLIKU
Pucked Up. Seria Pucked Tom 2.pdf
ISBN
3487214933737

OPIS

Druga powieść z cyklu Pucked, z którą chętnie pójdziesz do łóżka!Miller “Buck” Butterson przechodzi przez życie bzykając laski, odkąd hokejowy krążek rozwalił mu przednie zęby, naprawiając tym samym jego fatalny zgryz. Po pięciu latach spędzonych w NHL na odpieraniu ataków przeciwników na lodzie i zdobywaniu bramek z hokejowymi króliczkami, Miller postanowił, że jest gotowy mieć dziewczynę. Prawdziwą dziewczynę, a nie kogoś w stylu hokejowego króliczka. Taką, którą zabierze na randki, i z którą nie wskoczy po chwili do łóżka.Miller myśli, że siostra kolegi z drużyny jest tą odpowiednią kobietą. Tylko że w odróżnieniu od Alexa Watersa, kapitana drużyny i ogólnie miłego faceta - i który tak się składa, spotyka się z jego przyrodnią siostrą - reputacja Millera w mediach jako dziwkarza jest w pełni zasłużona. Poza tym drobnym szczegółem, Miller nie ma żadnego pojęcia o związkach ani o czasie i wysiłku, jakich one wymagają.Miller przekonuje się, ale nie tak szybko, że jeśli chce, aby Sunshine „Sunny” Waters się w nim zakochała, będzie musiał zrobić o wiele więcej, niż pokazać jej sypialniane umiejętności swojego kijka.Helena Hunting, autorka bestsellerów z listy „New York Times’a" i „USA Today", twórczyni serii PUCKED, mieszka na obrzeżach Toronto wraz ze swoją niewiarygodnie tolerancyjną rodziną i dwoma umiarkowanie nietolerancyjnymi kotami. Romanse współczesne, które pisze są zarówno pełnymi dramatów i emocji powieściami z gatunku New Adult jak i romantycznymi komediami sportowymi.Pucked Up jest niepowtarzalnym, rozbrajającym dodatkiem do serii PUCKED!Julia Kent, autorka bestsellerów z list New York Times’a i USA TodayPoczucie humoru i talent Heleny lśnią w Pucked Up, ale to główny bohater rozbroił mnie całkowicie. Kocham Yeti!Daisy Prescott, autorka bestsellerów z listy USA TodayPucked Up ma wszystko to, czego pragnę w romantycznej komedii - iskrzącą chemię, świetne poczucie humoru i mnóstwo gorącego seksu z facetem, który wie, co robić z krążkiem, na lodzie i w łóżku. Wspaniała książka!Melanie Harlow, autorka bestsellerów z listy USA Today

Dlaczego? ... Książka Pucked Up Seria Pucked tom 2 do kupienia na dobreksiazki.pl za jedyne 29,32 zł (Rabat 27%). Autor: Hunting Helena, wydawnictwo: Szósty Zmysł. Druga powieść z cyklu Pucked, z którą chętnie pójdziesz do łóżka! Miller "Buck" Butterson przechodzi przez życie bzykając laski, odkąd hokejowy krążek rozwalił mu przednie zęby, naprawiając tym samym jego fatalny zgryz.

Po pięciu latach spędzonych w NHL na odpieraniu ataków przeciwników na lodzie i zdobywaniu bramek z hokejowymi króliczkami, Miller postanowił, że ... Pucked Up. Pucked.

POWIĄZANE KSIĄŻKI