Poznań i okolice. Wycieczki i trasy rowerowe. Wydanie 2

Poznań i okolice. Wycieczki i trasy rowerowe. Wydanie 2 - Michał Franaszek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Franaszek
WYMIAR
8,34 MB
NAZWA PLIKU
Poznań i okolice. Wycieczki i trasy rowerowe. Wydanie 2.pdf
ISBN
8845355729934

OPIS

Przewodnik rowerowy Poznań i okolice powstał z myślą o wszystkich, którzy chcą łączyć aktywny wypoczynek z poznawaniem atrakcji krajoznawczych regionu, w którym przebywają. Trasy zaplanowano tak, by każdy mógł znaleźć odpowiednią dla siebie, zarówno rodziny z dziećmi, jak i bardziej zaawansowani rowerzyści. Opisom wycieczek towarzyszą zdjęcia, mapy i profile wysokościowe. Całość uzupełnia zwięzły poradnik. Przewodnik z pewnością spełni swoje zadanie, zachęcając do odkrywania niezwykłych miejsc, często położonych zaskakująco blisko. Zapraszamy na rowerowy szlak!25 tras o różnym stopniu trudnościDokładne mapyProfile wysokościowePoradnik rowerowy

Wydanie 2 eBook OPIS. Przewodnik rowerowy Poznań i okolice powstał z myślą o wszystkich, którzy chcą łączyć aktywny wypoczynek z poznawaniem atrakcji krajoznawczych regionu, w którym przebywają.

Wycieczki i trasy rowerowe autorstwa Drabek Natalia, Unolt Michał, Franaszek Michał , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 26,49 zł . Przeczytaj recenzję Poznań i okolice.

POWIĄZANE KSIĄŻKI