Oddech Boga. Modlitwa ludzi Biblii

Oddech Boga. Modlitwa ludzi Biblii - Maria Miduch | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Miduch
WYMIAR
4,98 MB
NAZWA PLIKU
Oddech Boga. Modlitwa ludzi Biblii.pdf
ISBN
3565193004365

OPIS

Daj się przeniknąć oddechowi BogaPismo Święte uczy o modlitwie całego człowieka. Nie tylko twoja dusza spotyka się z Bogiem – spotykasz się z Nim ciałem, intelektem i emocjami. Wszystkim, co ciebie stanowi. Cały ty, bez masek, otwierasz się na działanie Boga, wyczekującego niecierpliwie twojej odpowiedzi. Z tego spotkania rodzi się wielkie poznanie i wsłuchanie w Tego, który swoim Słowem stwarza i zbawia wszystko wokół ciebie.Maria Miduch zaprasza do odkrycia tej samej modlitwy, która łączyła Dawida, Jonasza, Jeremiasza i apostołów.Naucz się modlić jak ludzie Biblii. Ty też jesteś jednym z nich.Maria Miduch - dr judaistyki i hermeneutyki biblijnej, mgr teologii, mgr studiów bliskowschodnich, wykładowca języka hebrajskiego i Starego Testamentu. Członek Stowarzyszenia Biblistów Polskich, zaangażowana w inicjatywę TJCII Polska. Zakochana w podróżach szczególnie tych do Ziemi Świętej.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Daj się przeniknąć oddechowi Boga Pismo Święte uczy o modlitwie całego człowieka. Nie tylko twoja dusza spotyka się z Bogiem - spotykasz się z Nim ciałem, intelektem i emocjami.

Nie tylko twoja dusza spotyka się z Bogiem - spotykasz się z Nim ciałem, intelektem i emocjami. Wszystkim, co ciebie stanowi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI