Natalia na pustyni. Mój sposób na naukę, zabawę i podróże!

Natalia na pustyni. Mój sposób na naukę, zabawę i podróże! - Natalia | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Natalia
WYMIAR
9,26 MB
NAZWA PLIKU
Natalia na pustyni. Mój sposób na naukę, zabawę i podróże!.pdf
ISBN
9045826657512

OPIS

„Mam na imię Natalia i nie chodzę do szkoły tylko uczę się w domu oraz podróżując po całym świecie. Zapraszam Was do zobaczenia czego się nauczyłam podczas mojej kilkutygodniowej wyprawy na Pustynię Mojave, która jest w Ameryce.Na pustyni odwiedziłam wiele miejsc, które nie tylko są ciekawe, ale przede wszystkim pozwalają bardzo dużo się nauczyć. Byłam w starej, opuszczonej kopalni srebra oraz w elektrowni słonecznej. Byłam też w środku prawdziwego wulkanu oraz w najgorętszym miejscu na świecie, czyli w Dolinie Śmierci. Widziałam też największe drzewa na świecie. Odwiedziłam Krater Księżycowy, gdzie astronauci ćwiczyli przed podróżą na księżyc. Byłam też w miejscu wybuchu prawdziwej bomby atomowej.Po powrocie wspólnie z tatą stworzyliśmy tę książkę, abyście mogli nauczyć się tego, co ja. Mam nadzieję, że moje przygody się Wam spodobają”.

W książce znalazło się miejsce tylko dla dziesięciu z nich. Kup teraz na Allegro.pl za 48 zł - Natalia na pustyni Mój sposób na naukę Natalia z miasta Tychy. Stan: nowy.

Beskidzkiej 37, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000381992, o numerze NIP 527-26-52-185, posiadająca kapitał zakładowy w wysokości 17 205 000.00 zł. Wróblewski - krater na powierzchni Księżyca o średnicy 21 km, położony na 24° szerokości południowej i 152.8° długości wschodniej. Decyzją Międzynarodowej Unii Astronomicznej w 1976 roku został nazwany imieniem polskiego fizyka Zygmunta Wróblewskiego. Fijor Publishing Najbogatsza oferta wydawnictw turystycznych, map, atlasów, globusów i przewodników.

POWIĄZANE KSIĄŻKI