Każdy kęs ma znaczenie. Dieta doktor Grace (wydanie rozszerzone)

Każdy kęs ma znaczenie. Dieta doktor Grace (wydanie rozszerzone) - Grażyna Pająk | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grażyna Pająk
WYMIAR
10,55 MB
NAZWA PLIKU
Każdy kęs ma znaczenie. Dieta doktor Grace (wydanie rozszerzone).pdf
ISBN
3025535146941

OPIS

Nowe rozszerzone wydanie bestsellerowego poradnikanowe rozdziałynowe przepisywzbogacone treściGrażyna Pająk przedstawia autorski program żywienia w terapii antynowotworowej, chorobach immunologicznych i cywilizacyjnych.Jak uniknąć zachorowania na nowotwory?Jak dać sobie szansę na wyzdrowienie, mimo złych rokowań?Jak powrócić do zdrowia po chorobie?Jak uniknąć nawrotów raka?DIETA DGD (DrGraceDiet) polega na pełnym przyswajaniu wartości odżywczych z pożywienia i całkowitej eliminacji toksyn. Działa odkwaszająco, oczyszczająco i regenerująco. Dzięki niej organizm powraca do harmonijnej i prawidłowej pracy.DIETA DGD (DrGraceDiet) w ponad 85%przypadków usuwa przyczyny powstawania komórek nowotworowych.90% chorych stosujących DIETĘ DGD (DrGraceDiet) wraca do pełni sił."Od dłuższego czasu zmagam się z chorobą nowotworową. Rygorystyczne przestrzeganie programu leczniczo-dietetycznego dr Grażyny Pająk zminimalizowało u mnie skutki chemioterapii i doprowadziło do regresji choroby. Dlatego z pełną odpowiedzialnością i przekonaniem rekomenduję tę książkę. Jest ona niezbędna dla odnalezienia własnej drogi do wyzdrowienia. "dr Andrzej BrylZacznij decydować o swoim zdrowiu i zwracaj uwagę na to, jak żyjesz i co jesz.Wróć do swojej idealnej wagi i utrzymuj zgrabną sylwetkę.Pozbądź się toksyn i dbaj o swój organizm.Zlikwiduj stany zapalne.Nie dopuść do powstania komórek nowotworowych.Nie daj się zniszczyć grzybom – strzeż się Candidy.Żyj bliżej natury – zneutralizuj smog elektromagnetyczny, oczyść wodę i naucz się żyć zdrowo we współczesnej cywilizacji.Choroby są uleczalne – musisz tylko kontrolować swój organizm!"Posłuchaj, co mówi do ciebie Grażyna i zastosuj to konsekwentnie, a Twoje życie stanie się łatwiejsze, zdrowsze, sprawniejsze. Proszę cię, zrób to jak najszybciej. "Lila Repecka-Zaremba, lekarz

Pascal Każdy kęs ma znaczenie. Dieta doktor Grace Grażyna Pająk.

Wydanie rozszerzone wydana zostanie 3 kwietnia 2019 (data wydania w Polsce). Obecnie wyświetlaną datę można zmienić klikając we flagę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI