Jego babeczka

Jego babeczka - Penelope Bloom | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Penelope Bloom
WYMIAR
7,14 MB
NAZWA PLIKU
Jego babeczka.pdf
ISBN
5280557720258

OPIS

Urocza komedia romantyczna doprawiona odrobiną pieprzu!Emily jest artystką, a jak wiadomo, rzadko kiedy idzie za tym pełny portfel. Nie narzeka – kocha to, co robi, i dostała od losu szansę – za kilka miesięcy leci do Paryża, aby tam studiować sztukę.Ryanowi świetnie się wiedzie – jest właścicielem sieci znanych piekarń. Do wszystkiego doszedł ciężką pracą, wiele wysiłku też włożył w zepsucie każdego związku, w jakim był do tej pory.Oboje mają bardzo dobre powody, żeby nie szukać swojej drugiej połowy. Ale, niestety, wyjątkowo do siebie pasują. I widzi to każdy, kto tylko na nich spojrzy.Spotykają się, kiedy Ryan szuka kogoś do stworzenia dekoracji na wielką halloweenową imprezę, którą urządza. Jego przyjaciel postanawia wyswatać go z Emily. A że żadne z nich tego nie chce? Tym gorzej dla nich…

Nie narzeka - kocha to, co robi, i dostała od losu szansę - za kilka miesięcy leci do Paryża, aby tam studiować sztukę. Jego babeczka - audiobook Penelope Bloom . Książka .

Nie narzeka - kocha to, co robi, i dostała od losu szansę - za kilka miesięcy leci do Paryża, aby tam studiować sztukę. Jego babeczka - Penelope Bloom.pdf Pandora-be. Ebooki nowe.

POWIĄZANE KSIĄŻKI