Cyklady. Travelbook. Wydanie 2

Cyklady. Travelbook. Wydanie 2 - Agnieszka Zawistowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Zawistowska
WYMIAR
12,78 MB
NAZWA PLIKU
Cyklady. Travelbook. Wydanie 2.pdf
ISBN
5548779163412

OPIS

Cyklady - znane są z malowniczych biało-niebieskich miasteczek, młynów wiatrowych oraz pięknych plaż. Te skaliste greckie wyspy to także miejsce, gdzie można wspiąć się na czynny wulkan, odwiedzić ruiny miast sprzed tysięcy lat, podziwiać starożytne świątynie, bizantyjskie kościoły i malownicze weneckie twierdze lub aktywnie spędzać czas na lądzie i na morzu. Dodajmy do tego smaczną kuchnię i serdeczność mieszkańców, a okaże się, że Cyklady są wymarzonym miejscem na beztroski wypoczynek.Wspaniałe plażeAntyczne miasta i weneckie twierdzeUrzekające krajobrazyCzynny wulkan i urokliwe cerkwieGreckie przysmaki i wina z SantoriniTravelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami, i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Cyklady. Travelbook.

RabatoMania! Do -99% taniej! RabatoMania! Do -99% taniej! RabatoMania!-99% na piąty produkt lub-75% na czwarty produkt lub-45% na trzeci produkt lub-25% na drugi produkt. Szczegóły promocji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI