Życie 3.0. Człowiek w erze sztucznej inteligencji

Życie 3.0. Człowiek w erze sztucznej inteligencji - Max Tegmark | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Max Tegmark
WYMIAR
11,35 MB
NAZWA PLIKU
Życie 3.0. Człowiek w erze sztucznej inteligencji.pdf
ISBN
8501492379394

OPIS

Jak sztuczna inteligencja wpłynie na świat - wojny, prawo, zatrudnienie, przestępczość, relacje społeczne i nasze własne poczucie człowieczeństwa? Czy powinniśmy się obawiać wyścigu zbrojeń w zakresie broni autonomicznych, a może tego że maszyny całkiem nas zastąpią na rynku pracy? Powstanie sztucznej inteligencji ma większy potencjał do przekształcenia naszej przyszłości niż jakakolwiek inna technologia - i nie ma nikogo o większych kwalifikacjach do zbadania tej przyszłości niż Max Tegmark, profesor w MIT. A jakiej przyszłości Ty chcesz? Ta książka zachęci Cię do przyłączenia się do dyskusji, która może okazać się najważniejszą w naszych czasach. Reprezentowane są w niej najrozmaitsze punkty widzenia i przedstawiane najbardziej kontrowersyjne zagadnienia - od superinteligencji aż do świadomości.Max Tegmark jest profesorem fizyki w MIT i autorem bestsellerowego "Naszego matematycznego Wszechświata". Napisał ponad dwieście prac naukowych, obejmujących tematy od kosmologii po sztuczną inteligencję.

37 s później warta setki milionów ... Człowiek w erze sztucznej inteligencji - mobi, epub Jak być człowiekiem w epoce sztucznej inteligencji, pochodzi z wydawnictwa Prószyński Media. Autorem książki jest Max Tegmark.

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Życie 3.0.

POWIĄZANE KSIĄŻKI