Rosyjskie bajki narodowe (z podręcznym słownikiem rosyjsko-polskim Poziom B2-C1)

Rosyjskie bajki narodowe (z podręcznym słownikiem rosyjsko-polskim Poziom B2-C1) - Aleksandr Afanasjew | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksandr Afanasjew
WYMIAR
6,25 MB
NAZWA PLIKU
Rosyjskie bajki narodowe (z podręcznym słownikiem rosyjsko-polskim Poziom B2-C1).pdf
ISBN
9795199327424

OPIS

Nie tylko baśnie braci Grimm bawią i uczą najmłodsze pokolenia. Rosyjskie bajki ludowe, choć trochę zapomniane, śmiało mogą z nimi w tej dziedzinie konkurować. Rosyjskie opowieści zakorzeniły się w naszej świadomości dawno, dawno temu, tak więc najwyższy czas, by do nich powrócić. Wspólnie z małymi czytelnikami warto docenić uniwersalny przekaz historii o Kurze pstrokatce, Lisiczce z wałkiem albo Maszy i niedźwiedziu, która doczekała się nawet swojego filmowego, animowanego odpowiednika. Rosyjskie bajki ludowe to zbiór najpiękniejszych opowiadań od naszych wschodnich sąsiadów – tak pełnych humoru i magii, że nie powinno ich zabraknąć na żadnym regale w dziecięcym pokoju.

Książki po angielsku ze słownikiem to unikalny pomysł, który łączy dwa produkty - typową literaturę oraz słownik. Każda strona książki podzielona jest na dwa obszary: główny tekst książki oraz obszar słownika, który znajduje się na marginesie. Rosyjskie Bajki narodowe bajki podręcznym słownikiem rosyjsko-polskim poziom B2/C1.

Rosyjskie bajki ludowe, choć trochę zapomniane, śmiało mogą z nimi w tej dziedzinie konkurować. Rosyjskie opowieści zakorzeniły się w naszej świadomości dawno, dawno temu, tak więc najwyższy czas, by do nich powrócić.

POWIĄZANE KSIĄŻKI