Przyszłe światy i kwestie pomniejsze

Przyszłe światy i kwestie pomniejsze - Grzegorz Świątoniowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grzegorz Świątoniowski
WYMIAR
5,18 MB
NAZWA PLIKU
Przyszłe światy i kwestie pomniejsze.pdf
ISBN
3203670847579

OPIS

Książka Grzegorza Świątoniowskiego to zbiór filozoficznych miniesejów na tematy bardzo różne, od klasycznej metafizyki po filozoficzne implikacje biologii. Jądrem i nerwem całości jest namysł nad przyszłością kosmosu i obserwującej go świadomości. Sam autor mówi: „Żywię głębokie przekonanie, że świadomość (…) nie jest ostatnim wyrazem złożoności. Nie widzę bowiem przesłanek (…), dla których świadomość miałaby wyrwać się naturalnemu biegowi spraw naszej rzeczywistości. Stąd wystarczy poczekać. Oczywiście dostatecznie długo”.

Sam autor mówi: „Żywię głębokie przekonanie, że świadomość (…) nie jest ostatnim wyrazem złożoności. Nie widzę ... Napisz recenzję o produkcie: Przyszłe światy i kwestie pomniejsze Twoja ocena.

Powiadomienia wysyłamy natychmiast po pojawieniu się towaru w sklepie. Zlecając nam powiadomienie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów marketingowych XLM.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI