Przewoźnik

Przewoźnik - Claire McFall | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Claire McFall
WYMIAR
6,99 MB
NAZWA PLIKU
Przewoźnik.pdf
ISBN
7590909136383

OPIS

Poruszająca historia miłości, która stawia opór śmierciDylan przeżyła straszliwy wypadek pociągu. Ale czy na pewno?Ponury krajobraz wokół niej to nie Szkocja, lecz pustkowie, po którym krążą zjawy w poszukiwaniu ludzkich dusz. Czekający na nią nieznajomy nie jest zwykłym chłopcem. Tristan jest przewoźnikiem. Ma bezpieczne przetransportować jej duszę w zaświaty – zadanie, które wykonywał już wielokrotnie. Tym razem jest jednak inaczej.Rozdarta pomiędzy miłością i przeznaczeniem, Dylan zdaje sobie sprawę, że nie może ani opuścić Tristana, ani z nim zostać. Jej duszę schwyciłyby w końcu zmory. Byłaby stracona na wieki.Czy prawdziwa miłość może pokonać śmierć?Pierwsza część młodzieżowej trylogii Claire McFall została wydawniczą sensacją w Chinach, gdzie sprzedano ponad 2 miliony egzemplarzy książki! Jej zawrotna popularność przyczyniła się do tego, że wkrótce powieść zostanie zekranizowana.

Szybko & bezpłatnie. Zacznij nową karierę już teraz! 52 dostępne oferty: Poszukuję Przewoźników.

Partnerów dobieramy według ustalonych standardów, które gwarantują wysoką jakość obsługi naszych Klientów. Satysfakcjonująca współpraca z Przewoźnikami jest dla nas ... Przewoźnik Cała Polska Rozwijaj swoją firmę i realizuj stałe zlecenia przewozowe dla DHL Parcel.

POWIĄZANE KSIĄŻKI