Prawo o ustroju sądów powszechnych (luty 2019)

Prawo o ustroju sądów powszechnych (luty 2019) - Agnieszka Kaszok | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Kaszok
WYMIAR
12,25 MB
NAZWA PLIKU
Prawo o ustroju sądów powszechnych (luty 2019).pdf
ISBN
3917503412958

OPIS

Publikacja zawiera aktualne, z uwzględnieniem gruntownych zmian, teksty ustaw:- Prawo o ustroju sądów powszechnych;- ustawę o Krajowej Radzie Sądownictwa oraz- ustawę o Sądzie Najwyższym, która wejdzie w życie w dniu 3 kwietnia 2018 r.W publikacji zamieszczono również przepisy zmieniające ww. ustawy, co pozwoli na śledzenie zmian, które aktualnie zachodzą.Poprzez system przypisów publikacja umożliwia studentom i praktykom łatwe śledzenie zmian prawnych. Zaletą książki jest jej praktyczny, poręczny format, przejrzysty układ graficzny i niska cena. Przepisy wchodzące w życie później niż podany stan prawny aktu prawnego ale już ogłoszone w Dzienniku Ustaw podajemy w ramkach z zachowaniem przepisu w dotychczas obowiązującym brzmieniu.Szczególnie pomocna dla:– studentów i wykładowców– osób przygotowujących się do egzaminów– aplikantów– osób ceniących sobie poręczny format, niewielkie gabaryty książki oraz przystępną cenęStan prawny: 21 lutego 2019

W publikacji zamieszczono również przepisy zmieniające ww. ustawy, co pozwoli na śledzenie zmian, które aktualnie zachodzą.

o zmianie ustawy - Prawo o ustroju sądów powszechnych, ustawy o Sądzie Najwyższym oraz niektórych innych ustaw - podpisana 4 lutego 2020 r. Pobierz informację.

POWIĄZANE KSIĄŻKI