Tel Awiw (Pascal Lajt)

Tel Awiw (Pascal Lajt) - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,43 MB
NAZWA PLIKU
Tel Awiw (Pascal Lajt).pdf
ISBN
8621793198551

OPIS

Światowa stolica rozrywkiBiałe Miasto i JafaWycieczki: Jerozolima, Hajfa, Galilea• Mały Tel Awiw czy Stary Tel Awiw?• Gdzie jest Bauhaus?• Plaża industrialna, ortodoksyjna, hotelowa czy psia?• Gdzie podają najlepszy humus?Tel Awiw, czyli nowe spojrzenie na najmłodsze miasto Izraela.Podczas podróży z Pascalem pomyślisz: Tel Awiw, I love it!„Miami Bliskiego Wschodu” z dziesięcioma kilometrami plaż, słoneczną pogodą przez cały rok, ogromnym wyborem najlepszych pubów, restauracji i klubów otwartych do wschodu słońca, z festiwalami, imprezami kulturalno-rozrywkowymi i liberalnym podejściem do społeczności LGBT oraz otwartymi na kontakty kobietami i mężczyznami jest marzeniem wielu młodych ludzi i hedonistów w każdym wieku. Nie bez znaczenia jest też fakt, że większość mieszkańców zalicza się do liberalnych i świeckich. Nie poddaje się łatwo religijnym restrykcjom, takim jak chociażby ograniczenia wynikające z przestrzegania szabatu (istniejące w większości kraju), i stanowi wielokolorową mozaikę społeczną, w której każdy może znaleźć własny odcień.Ela Sidi, autorka tekstu Tel Awiw na czworakach

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem * Nazwa * E-mail * Zapamiętaj moje dane w tej przeglądarce podczas pisania kolejnych komentarzy. Algarve [Pascal Lajt] Krzysztof Gierak, Sławomir Adamczak, Marek Pawłowski, Katarzyna Firlej-Adamczak, Emilia Pollok, Anna Maria Szostek.

Okładka: Miękka ze skrzydełkami. Liczba stron: 156.

POWIĄZANE KSIĄŻKI