Speak. Wykrzycz ten ból

Speak. Wykrzycz ten ból - Laurie Halse Anderson | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Laurie Halse Anderson
WYMIAR
9,87 MB
NAZWA PLIKU
Speak. Wykrzycz ten ból.pdf
ISBN
4366827210381

OPIS

Co musiałoby się wydarzyć w twoim życiu, żebyś zdecydowała się przestać mówić?Ile osób wie, że milczenie może być najgłośniejszym krzykiem rozpaczy?Wyobraź sobie, do jakich rozmiarów musiało urosnąć cierpienie Melindy, skoro zdecydowała się zamilknąć. Trudno zliczyć, ile razy prosiła o wysłuchanie, ile wysłała niemych sygnałów, zanim przestała się odzywać. Odrzucona przez przyjaciół, skreślona z życia towarzyskiego, upokarzana i wyśmiewana – przez to, że nikt nie znał prawdy. Najgorszej prawdy na świecie.Pierwsze dni w liceum są zwykle szansą na poznanie nowych ludzi i rozpoczęcie kolejnego rozdziału. Za Melindą ciągnie się jednak wspomnienie wydarzenia, o którym wie tylko ona. Nikt nie chce z nią rozmawiać, byli przyjaciele z dawnej szkoły patrzą z nienawiścią i nazywają ją wyrzutkiem. Dziewczyna musi doprowadzić do konfrontacji ze swoim koszmarem, żeby się z niego obudzić. Co może spowodować przerwanie milczenia?Teraz jest twój czas, żeby wysłuchać jej opowieści.

Internetowy system zamówień. Podręczniki szkolne, językowe, beletrystyka, książki dla dzieci, lektury, pomoce edukacyjne.

Wykrzycz ten ból £7.21 Ilość: Dodatkowe informacje: Autor: Laurie Halse Anderson Stron: 264 Format: 14x20.5 cm ISBN: 978-83-7229-822-5 EAN: 9788372298225 Rok wydania: 2019 Wydawnictwo: Feeria Oprawa: oprawa broszurowa Gatunek: POWIEŚĆ ... Rób to tak długo, jak czujesz, że jest to potrzebne. Uwolnienie energii z ciała w ten sposób często wystarcza, aby ciężar, który nosisz, całkowicie zniknął lub choćby stał się wyraźnie lżejszy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI