Jak radzić sobie z nastolatkiem. Poradnik dla dorosłych

Jak radzić sobie z nastolatkiem. Poradnik dla dorosłych - Josh Shipp | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Josh Shipp
WYMIAR
10,80 MB
NAZWA PLIKU
Jak radzić sobie z nastolatkiem. Poradnik dla dorosłych.pdf
ISBN
9312129190263

OPIS

Jak rozszyfrować zachowanie nastolatka i zbudować z nim silną więź.Każde dziecko, aby osiągnąć życiowy sukces, potrzebuje przynajmniej jednego troskliwego dorosłego. W tej książce Josh Shipp - światowej sławy ekspert do spraw młodzieży - uczy nas, jak zostać takim dorosłym w życiu nastolatka. Opierając się na sprawdzonych strategiach, opisuje konkretne zachowania pozwalające rozwiązać różne problemy. Należą do nich:ODPOWIEDZIALNOŚĆ: Jak sprawić, aby mój nastolatek wziął odpowiedzialność za kłopoty, których narobił?KOMUNIKACJA: Jak nakłonić nastolatka, aby ze mną rozmawiał, a nie tylko odburkiwał?ZNĘCANIE SIĘ: Pomocy! Mój nastolatek jest gnębiony - w sieci i poza nią.TRUDNE I NIEZRĘCZNE ROZMOWY: Narkotyki. Śmierć. Seks.Poradnik ten, chwilami zabawny, lecz przede wszystkim niezwykle rzeczowy, zawiera praktyczne i konstruktywne rady pozwalające pozytywnie wpłynąć na nastolatka.

Opierając się na sprawdzonych strategiach, opisuje konkretne zachowania ... Szczegóły: Jak radzić sobie z nastolatkiem - Shipp Josh. Tytuł: Jak radzić sobie z nastolatkiem Podtytuł: Poradnik dla dorosłych Autor: Shipp Josh Wydawnictwo: Rebis ISBN: 9788380624573 Tytuł oryginału: The Grown-Up's Guide to Teenage Humans Tłumacz: Grabiak-Pasiok Joanna Języki: polski Rok wydania: 2019 Ilość stron: 344 Format: 15 ... Jak rozszyfrować zachowanie nastolatka i zbudować z nim silną więź.

Jak rozszyfrować zachowanie nastolatka i zbudować z nim silną więź Każde dziecko, aby osiągnąć życiowy sukces, potrzebuje przynajmniej jednego troskliwego dorosłego. Jak rozszyfrować zachowanie nastolatka i zbudować z nim silną więź. Każde dziecko, aby osiągnąć życiowy sukces, potrzebuje przynajmniej jednego troskliwego dorosłego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI