Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności. Tom 4

Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności. Tom 4 - Rafał Kosik | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rafał Kosik
WYMIAR
7,59 MB
NAZWA PLIKU
Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności. Tom 4.pdf
ISBN
7563167519699

OPIS

Felix, Net i Nika, warszawscy gimnazjaliści, podczas szkolnej zabawy halloweenowej dostają tajemnicze zadanie od Ponurego Żniwiarza. Co wyniknie z gry, w którą wciągnie przyjaciół? W kim zakocha się samotny dotąd Felix i co ukrywają podziemia Warszawy? Czy nieśmiertelność to dar, czy przekleństwo? Akcja, humor i ważne pytania. Czwarta część polskiej, bestsellerowej serii dla nastolatków nie zawiedzie Was! Mały Dong "Dziecięcy Bestseller Roku 2008!Tom można czytać niezależnie od innych książek serii.

Czwarta część polskiej, bestsellerowej serii dla ... Trójka warszawskich gimnazjalistów powraca, by w czwartej części powieści zmierzyć się z zadaniem, które muszą podjąć wbrew sobie. Podczas szkolnej imprezy halloweenowej pojawia się tajemniczy Ponury... Felix Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności.

Czwarta część polskiej, bestsellerowej serii dla nastolatków nie zawiedzie Was! eBook, multiformat: mobi, epub Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności - mobi, epub Tom 4, pochodzi z wydawnictwa Powergraph. Autorem książki jest Rafał Kosik. Felix Net I Nika najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI