Strażnik. Seria Zapomniana Księga. Tom 1

Strażnik. Seria Zapomniana Księga. Tom 1 - Paulina Hendel | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paulina Hendel
WYMIAR
11,32 MB
NAZWA PLIKU
Strażnik. Seria Zapomniana Księga. Tom 1.pdf
ISBN
8219184523289

OPIS

Bestsellerowa autorka serii Żniwiarz zabierze cię w nową podróż pełną demonów i mrocznych niespodzianek.Hubert budzi się w ciemnym i zamkniętym pokoju, ubrany w starą koszulę i poprzecierane dżinsy. Zamiast w Paryżu, znajduje się teraz sto kilometrów od morza… w Polsce. Dodatkowo, jest ranny i wygląda zupełnie inaczej niż powinien. Okazuje się, że od feralnego wyjazdu do Francji minęło siedem lat, a on nie jest już zwykłym nastolatkiem. W tym czasie świat bardzo się zmienił - zarazy i epidemie przetrzebiły ludzkość, potężny impuls elektromagnetyczny zniweczył zdobycze techniki a z ukrycia wyszły demony znane z ludowych opowieści… Hubert musi teraz nie tylko rozwikłać tajemnicę własnej przeszłości, ale i odnaleźć się w nowym dziwnym świecie. Niemal wszystko, co znał, przepadło. Ale czy bezpowrotnie?Poznaj nowe wydanie serii Zapomniana księga. Gwarantujemy, że zmieniła się nie tylko okładka! Poznaj Huberta i nowy świat po Apokalipsie.

W tym czasie świat bardzo się zmienił - zarazy i ... Informacje o STRAŻNIK ZAPOMNIANA KSIĘGA TOM 1 - 8722393732 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-11-29 - cena 27,44 zł Bestsellerowa autorka serii Żniwiarz zabierze cię w nową podróż pełną demonów i mrocznych niespodzianek.

W tym czasie świat bardzo się zmienił - zarazy i epidemie przetrzebiły ludzkość, a potężny impuls ... Strażnik Zapomniana Księga Tom 1, Hendel Paulina, 33,2 zł. Bestsellerowa autorka serii Żniwiarz zabierze cię w nową podróż pełną demonów i mrocznych niespodzianek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI