Sto kluczy Zen

Sto kluczy Zen Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
4,36 MB
NAZWA PLIKU
Sto kluczy Zen.pdf
ISBN
8049163252024

OPIS

Książka jest podsumowaniem głębokiego doświadczenia i praktyki. Nie jest to suche i trudne do czytania dzieło filozoficzne – w prostym i bezpośrednim stylu autor przybliża nam kolejne hasła, a humor, zgodnie z czystą tradycją zen, obecny jest prawie na każdej stronie.Przedstawiona w oryginalnej postaci słownika o stu słowach-kluczach, i można ją czytać na sto różnych sposobów, zaczynając od początku, od końca, lub od dowolnego miejsca – jak przyjdzie ochota. Nie jest to przy tym dzieło kompilacyjne, lecz odbicie żywej nauki i owoc osobistego doświadczenia, które są rezultatem długiej praktyki zazen.

Przedstawiona w oryginalnej postaci słownika o stu słowach - kluczach, i można ją czytać na sto różnych ... Książka jest podsumowaniem głębokiego doświadczenia i praktyki. Autor przybliża nam kolejne hasła, a humor, zgodnie z czystą tradycją zen, obecny jest prawie na każdej stronie.

Autor przybliża nam kolejne hasła, a humor, zgodnie z czystą tradycją zen, obecny jest prawie na każdej stronie. Przedstawiona w oryginalnej postaci słownika o stu słowach - kluczach, i można ją czytać na sto różnych ... Książka jest podsumowaniem głębokiego doświadczenia i praktyki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI