Punkt przełomowy. O małych przyczynach wielkich zmian

Punkt przełomowy. O małych przyczynach wielkich zmian - Malcolm Gladwell | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Malcolm Gladwell
WYMIAR
5,6 MB
NAZWA PLIKU
Punkt przełomowy. O małych przyczynach wielkich zmian.pdf
ISBN
6819081085648

OPIS

Punkt przełomowy to magiczny moment, w którym idee, zachowania i produkty wychodzą poza wąskie grono kilku osób i zamieniają się w modę.Jakim cudem zapomniany model butów sprzed lat nagle stał się obiektem pożądania hipsterów na całym świecie?Czy wyraz twarzy prowadzącego wieczorne wiadomości może mieć wpływ na wynik wyborów?Dlaczego numery telefonów nie powinny mieć więcej niż 7 cyfr i dlaczego nie możesz mieć więcej niż 150 znajomych?Malcolm Gladwell pokazuje narodziny i cykl życia trendu, który jest niczym wirus - zamienia pojedyncze zachorowania w epidemię. Jego rozprzestrzenianie się zależy od momentu zwrotnego - punktu przełomowego, który często dokonuje się na poziomie rzeczy pozornie nieważnych lub nawet niedostrzegalnych. Dzięki Gladwellowi nauczymy się go zauważać i zrozumiemy, skąd biorą się gusty, trendy i mody.Punkt przełomowy to klasyczna książka, która zmieni twój sposób myślenia - zarówno o sprzedawaniu produktów, jak i rozprzestrzenianiu się nowych idei.Malcolm Gladwell - autor pięciu bestsellerów z listy „New York Timesa”, które sprzedały się w wielomilionowym nakładzie na całym świecie. „Time” umieścił go na liście 100 najbardziej wpływowych osób, „Foreign Policy” zaliczył do grona 100 najważniejszych intelektualistów świata. Znalazł się na liście Thinkers50 - najważniejszych myślicieli zajmujących się tematyką zarządzania. Tropiciel prawd o świecie i społeczeństwie, które odkrywa pośród zaskakujących danych. Jego błyskotliwe i porywające książki odsłaniają ukryte mechanizmy funkcjonowania świata i nas samych.Znak Literanova poleca nowe wydanie trzech przełomowych książek Malcolma Gladwella: Punkt przełomowy, Błysk! i Poza schematem.

Grażyna Górska Authors : Gladwell, Malcolm Co-authors : Górska, Grażyna. Tłumaczenie Społeczny Instytut Wydawniczy Znak.

O małych przyczynach wielkich zmian (243630) - Malcolm Gladwell - Książka, streszczenie Punkt przełomowy. O małych przyczynach wielkich zmian Malcolm Gladwell.

POWIĄZANE KSIĄŻKI