Prawo karne. Last Minute (styczeń 2019)

Prawo karne. Last Minute (styczeń 2019) - Anna Talaga | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Talaga
WYMIAR
11,12 MB
NAZWA PLIKU
Prawo karne. Last Minute (styczeń 2019).pdf
ISBN
2101672573510

OPIS

Jak zdać egzamin z Kodeksu karnego i się nie przemęczyćLubisz przygotowywać się do egzaminów z jednej książki, w której znajdziesz wszystkie niezbędne informacje? Masz pamięć wzrokową i efektywniej uczysz się, kiedy w publikacji jest wiele ciekawych rozwiązań graficznych? Książki z serii Last minute to coś dla Ciebie, zwłaszcza jeżeli do egzaminu nie zostało już zbyt wiele czasu.Książka opracowana przez Annę Talagę zawiera kompletny zbiór wiadomości z zakresu Kodeksu karnego. Uzupełniono je przykładami z życia i fragmentami postanowień oraz wyroków sądowych, żebyś wiedział i rozumiał jeszcze więcej!Prosty sposób na zdanie egzaminu z KKJuż tylko krok dzieli Cię od wyboru opcji All Inclusive, dzięki której:• wszystkie informacje wymagane na egzaminie z KK będziesz miał w jednym miejscu;• przyspieszysz naukę dzięki atrakcyjnej formule graficznej;• zrozumiesz nawet najbardziej skomplikowane przepisy Kodeksu karnego dzięki prostemu językowi;• skontrolujesz stan wiedzy na podstawie testów umieszczonych na końcu każdego działu, oczywiście uzupełnionych odpowiedziami.Stan prawny: styczeń 2019

Rok wydania: 2019. Sprawdź pełną ofertę księgarni internetowej Profinfo.pl Stan prawny: styczeń 2019 Książka Prawo karne Last Minute, pochodzi z wydawnictwa Od.Nowa.

Jesteśmy przekonani, że po ciężkiej pracy należą Ci się idealne wakacje 2021, przynajmniej raz w roku!Nawet jeśli skrupulatnie nie planujesz swojego urlopu, możesz skorzystać z tanich wakacji z biurem podróży w ramach oferty last minute. Nasza oferta pozwoli Ci jednocześnie zaoszczędzić ... Last Minute Prawo Karne Stan prawny styczeń 2019 | Promocja Wyprzedaż Nowość Bestseller Taryfikator mandatów i punktów karnych sierpień 2019 | Promocja Wyprzedaż Nowość Bestseller Postępowanie karne | Promocja Wyprzedaż Nowość Bestseller Kodeks karny w52 TP | Promocja ... Informacje o Prawo Karne last minute - 7880329894 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI