Poza schematem. Sekrety ludzi sukcesu

Poza schematem. Sekrety ludzi sukcesu - Malcolm Gladwell | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Malcolm Gladwell
WYMIAR
3,54 MB
NAZWA PLIKU
Poza schematem. Sekrety ludzi sukcesu.pdf
ISBN
7919331681879

OPIS

Talent to za mało, żeby odnieść sukces - o tym, czego jeszcze potrzeba, dowiesz się z tej książki.Co decyduje o karierze najlepszych piłkarzy świata?Dlaczego tylko 20% spośród najzdolniejszych uczniów odnosi sukces?Czy warto wstawać przed świtem przez 365 dni w roku?Malcolm Gladwell bierze pod lupę ludzi sukcesu i szuka odpowiedzi na pytanie, czym różnią się od innych. Dlaczego The Beatles są najsłynniejszym zespołem w dziejach, a Bill Gates jest multimilionerem? Aby poznać ich sekret, przygląda się temu, skąd się wzięli - rodzinom, kulturze, miejscu pochodzenia, dzieciństwu i młodości… Tam udało mu się odnaleźć odpowiedź na pytanie o źródło ich sukcesów - i ujawnić mechanizmy, dzięki którym ty też możesz podbić świat.Poza schematem to przełomowa książka, która zdradza, co jest niezbędne, aby odnieść prawdziwy sukces.Malcolm Gladwell - autor pięciu bestsellerów z listy „New York Timesa”, które sprzedały się w wielomilionowym nakładzie na całym świecie. „Time” umieścił go na liście 100 najbardziej wpływowych osób, „Foreign Policy” zaliczył do grona 100 najważniejszych intelektualistów świata. Znalazł się na liście Thinkers50 - najważniejszych myślicieli zajmujących się tematyką zarządzania. Tropiciel prawd o świecie i społeczeństwie, które odkrywa pośród zaskakujących danych. Jego błyskotliwe i porywające książki odsłaniają ukryte mechanizmy funkcjonowania świata i nas samych.Znak Literanova poleca nowe wydanie trzech przełomowych książek Malcolma Gladwella: Punkt przełomowy, Błysk! i Poza schematem.

kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). Parę refleksji po lekturze książki „Poza schematem. Sekrety ludzi sukcesu" Malcolma Gladwella Kongo Agon uważał, że sukces to w 90 paru procentach zasługa talentu.

Poza schematem. Sekrety ludzi sukcesu Malcolm Gladwell.

POWIĄZANE KSIĄŻKI