Pokochaj siebie. Ulecz swoje życie

Pokochaj siebie. Ulecz swoje życie - Louise L. Hay | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Louise L. Hay
WYMIAR
5,63 MB
NAZWA PLIKU
Pokochaj siebie. Ulecz swoje życie.pdf
ISBN
8267317881966

OPIS

Louise L. Hay w tej książce, zawierającej ćwiczenia oparte na jej głośnym bestsellerze Możesz uzdrowić swoje życie , zabiera nas w uzdrawiającą podróż przez różne sfery naszego życia. Zachęca nas do podjęcia pracy nad sobą, proponując sposoby wzbudzania miłości do siebie samego i techniki pozytywnego myślenia w dziedzinach związanych z naszym codziennym życiem, takich jak: Zdrowie, lęki i fobie, seks, samoocena, przyjaźń, uczucia, nałogi, praca, pieniądze i powodzenie w życiu. Z technikami, które proponuje Autorka, zapoznały się tysiące ludzi uczestniczących w zajęciach terapeutycznych Pokochaj siebie, ulecz swoje życie . Na całym świecie prowadzą je pod kierownictwem Louise Hay odpowiednio przeszkoleni terapeuci. W ubiegłym roku jedna z terapeutek odwiedziła także nasz kraj i zapowiedziała w przyszłości kolejne wizyty w Polsce.

KROK 5: Weź odpowiedzialność za swoje życie. Zacznij samodzielnie podejmować decyzje odnośnie swojego życia i przestać obwiniać innych za swoje niepowodzenia.

5 /5. 16,47 zł 26,00 zł Możesz uzdrowić swoje życie Hay Louise L.

POWIĄZANE KSIĄŻKI